ترجمه دانشجویی در دارالترجمه رسمی تبریز

دارالترجمه رسمی تبریز با مترجمان با تجربه خود ، ترجمه اکثر زبان های مهم دنیا و انواع متون، مقالات علمی، قرارداد ها، کاتالوگ و بروشور شرکت ها، ترجمه حضوری، ترجمه همزمان، فیلم، CD، فایلهای صوتی و … ، از فارسی به زبان مورد نظر و برعکس انجام می دهد.جهت انجام امور ترجمه غیررسمی حتما نیازی به مراجعه حضوری نیست ولی میتوان علاوه بر مراجعات حضوری ،سفارشات ترجمه را به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز انجام داد .شما میتوانید با آپلود متون در سایت دارالترجمه رسمی در تبریز و ثبت سفارش ترجمه بدون مراجعه حضوری ترجمه را تحویل داده و تحویل هم بگیرید. در صورتیکه با آپلود فایل در سایت در قسمت ارسال سفارش مشکل داشتید و پس از تلاش نتوانستید فایل را ارسال نمایید شما  میتوانید فایل را به آدرس oxbridge2020@gmail.com ایمیل نمایید و به صورت تلفنی روند کار ترجمه خود را پیگیری نمایید

دفتر ترجمه رسمی در تبریز

دفتر ترجمه رسمی در تبریز با شماره 9 ، در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمي در تبریز با رعايت اصول مشتري مداري تاسيس گرديده و با بهره گيري از مترجمين خبره و كارآزموده و همچنين مشاورين حقوقي مجرب، كيفيت و صحت ترجمه را تضمين مي كند. دارالترجمه رسمی در تبریز ارائه دهنده انواع خدمات نوین ترجمه در ایران با قیمت و کیفیت مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع خدمات ارائه شده با ما تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس با دفترترجمه رسمی در تبریز با ما در ارتباط باشید.

در مورد ترجمه رسمی در تبریز به علت حساسیت موضوع حتما بایستی اصل مدارک و اسناد به همراه کپی پاسپورت جهت درج صحیح اسامی ارایه گردد تا پروسه ترجمه به جریان بیفتد و یا امور تاییدات دادگستری و وزارت امورحارجه در تبریز صورت پذیرد. برای مهر و امضا شدن ترجمه ها و نیز انجام امور ترجمه رسمی حتما اصل مدارک باید ارایه گردد.

کلیه زبانها در دفتر ترجمه رسمی تبریز قابل ترجمه است.

تماس: 33364268-041

ایمیل:

Oxbridge2020@gmail.com