توصیه ها در ترجمه ی اسناد و مدارک رسمی در تبریز

 • بهنگام تحویل مدارک برای ترجمه ارائه کپی صفحه اول پاسپورت افراد ذینفع ضروری می باشد و زمان صدور قبض ترجمه مواردی را که در آن قید گردیده با دقت بررسی فرمائید در غیراینصورت کلیه هزینه ها متوجه متقاضی خواهد بود.
 • جهت اخذ ویزای مسافرتی یا مهاجرتی و یا دانشجویی مدارک مورد نیاز برای ترجمه را حداقل ۱۰ روز قبل به مسئولین دارالترجمه تحویل فرمائید.
 • زمان تحویل مدارک به دقت مشخصات هویتی خود و افراد خانواده تان را در کلیه اسناد و مدارک کنترل کنید بطوریکه هماهنگی اسامی به لاتین دقیقا” مراعات شده باشد که در صورت مغایرت از طریق ارجاع به اداره ثبت به تصحیح آن اقدام فرمائيد.
 • دارالترجمه رسمی تبریز شهریار واقع در تبریز، چهار راه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، برج سفید اس ام پی، ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی اسناد در تبریز،ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در تبریز، ترجمه رسمی قراردادها در تبریز و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه در تبریز ، از مترجمان باتجربه و خبره‌ای تشکیل شده است که سابقه‌ای طولانی در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف عمومی و تخصصی دارند. ما در تلاشیم با ارائه خدمات حرفه‌ای و ممتاز، آغازگر فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی در تبریز باشیم.

  نرخ دولتی ترجمه رسمی در تبریز: دفتر ترجمه رسمی شهریار در تبریز تابع نرخ دولتی جهت ترجمه اسناد و مدارک در تبریز می باشد.

  مترجم رسمی در تبریز: مترجم رسمی مسئول دارالترجمه رسمی شهریار دکتر مهدی اسدزاده می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی ترجمه زبان انگلیسی بوده و دارای سوابق تدریس در خارج از ایران می باشند و آشنایی لازم جهت ترجمه صحیح اسناد و مدارک به زبان انگلیسی را دارا می باشند.

  شماره تماس انگلستان برای هموطنان خارج از کشور:

  00447452289638

   

   

   

  خدمات دارالترجمه رسمی

  دارالترجمه رسمی در تبریز

  ترجمه رسمی در تبریز

  041-33352170

  09120877409

   

  شماره تماس انگلستان برای هموطنان خارج از کشور:

  00447452289638

   

  دارالترجمه رسمی در تبریز شهریار از آغاز تاسیس یکی از مراکز عمده‌ی ترجمه رسمی در تبریز و تایید اسناد و مدارک توسط مترجم رسمی در تبریز بوده است. مترجمان رسمی ما در زبان‌های مختلف، انواع و اقسام مدارک را در سریع‌ترین زمان و با حداکثر دقت و کیفیت ترجمه می‌کنند و به تایید مراجع مربوطه می‌رسانند. در شرایط اضطراری که مشتری زمان بسیار کمی برای تایید مدارک دارد سرویس ترجمه فوری امکان تایید ترجمه توسط دارالترجمه رسمی در تبریز شهریار  را نیز فراهم می‌کند.

   

  :Call us at

  UK: 00447452289638

  0098-4133352170 & IRAN: 0098-9120877409

  Email us at: oxbridge2020@gmail.com or asadzadeh.me@gmail.com

  Our qualified team members and sworn translators are ready to provide service to people around the world in need of proper notarized translations for English/Persian pair of languages

  We are there to assist you in all your issues regarding notarized translation of your deeds and documents in Tabriz city

  For many official documents that must be submitted to an authority and that are of official nature, translations must often be performed by a sworn translator. These documents, often also known as certified translations