ترجمه رسمی در تبریز- دارالترجمه تبریز

ترجمه رسمی در تبریز- دارابترجمه تبریز – ترجمه رسمی تبریز

آبرسان، برج سفید اس ام پی

مترجم رسمی در تبریز: دکتر مهدی اسدزاده، دکترای مترجمی

041-33352170

09120877409

 

دارالترجمه رسمی تبریز شهریار واقع در تبریز، چهار راه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، برج سفید اس ام پی، ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی اسناد در تبریز،ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در تبریز، ترجمه رسمی قراردادها در تبریز و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه در تبریز ، از مترجمان باتجربه و خبره‌ای تشکیل شده است که سابقه‌ای طولانی در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف عمومی و تخصصی دارند. ما در تلاشیم با ارائه خدمات حرفه‌ای و ممتاز، آغازگر فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی در تبریز باشیم.

نرخ دولتی ترجمه رسمی در تبریز: دفتر ترجمه رسمی شهریار در تبریز تابع نرخ دولتی جهت ترجمه اسناد و مدارک در تبریز می باشد.

مترجم رسمی در تبریز: مترجم رسمی مسئول دارالترجمه رسمی شهریار دکتر مهدی اسدزاده می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی ترجمه زبان انگلیسی بوده و دارای سوابق تدریس در خارج از ایران می باشند و آشنایی لازم جهت ترجمه صحیح اسناد و مدارک به زبان انگلیسی را دارا می باشند.

شماره تماس انگلستان برای هموطنان خارج از کشور:

00447452289638

 پاسخ: با تعریف کامل ترجمه رسمی و غیر رسمی میتوان به تفاوت این دو نوع از ترجمه در دارالترجمه های رسمی پی برد.

ترجمه رسمی 

ترجمه رسمی همان ترجمه اسناد و مدارک روی سربرگ قوه قضائیه و ممهور به مهر مترجم رسمی قوه قضائیه در زبان مورد نظر است. در صورت نیاز می توان ترجمه رسمی را به تائید اداره ی مربوطه در وزارت دادگستری و امور خارجه رسانید.

برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک باید دارای شرایط لازمه باشند. با مراجعه به بخش شرایط تائید اسناد و مدارک می توانید از امکان تائید سند خود توسط دادگستری و امور خارجه مطلع شوید.

ترجمه غیررسمی در تبریز

ترجمه غیر رسمی شامل موارد ذیل می باشد:

۱-  ترجمه متون، مقالات، کاتالوگ، بروشور، سایت و …

۲-  ترجمه با فرمت رسمی  روی سربرگ دارالترجمه رسمی در تبریز و با مهر دارالترجمه رسمی در تبریز (این ترجمه رسمیت ترجمه ی رسمی مذکور در بالا را ندارد)

۳-  ترجمه فایل های صوتی و تصویر و پیاده سازی آن بصورت متن

۴-  ترجمه شفاهی شامل حضور مترجم در محل جهت جلسات رسمی و یا انجام مکالمات تلفنی در محل

لازم به ذکر است که در ترجمه غیررسمی هر چیزی قابلیت ترجمه دارد و تنها ترجمه ی رسمی است که مستلزم شرایط خاص می باشد. لطفا جهت اطلاع از شرایط ترجمه های رسمی به بخش شرایط تائید اسناد و مدارک مراجعه فرمائید