تماس با ما

 

جهت تماس با دارالترجمه رسمی در تبریز با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:
041-33364268
09143321675
041-33348001

آدرس دارالترجمه رسمی تبریز
تبریز، چهار راه آبرسان، برج سفید، طبقه ۵ (بالای بانک سینا) ، واحد D

شماره واتساپ هموطنان خارج از کشور:

00447586049234

ترجمه رسمي در تبریز

دفتر ترجمه رسمی در تبریز  ، در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمي در تبریز با رعايت اصول مشتري مداري تاسيس گرديده و با بهره گيري از مترجمين خبره و كارآزموده و همچنين مشاورين حقوقي مجرب، كيفيت و صحت ترجمه را تضمين مي كند. دارالترجمه رسمی در تبریز ارائه دهنده انواع خدمات نوین ترجمه در ایران با قیمت و کیفیت مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع خدمات ارائه شده با ما تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس با دفتر ترجمه رسمی در تبریز با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس

04133364268

09143321675

 

 

 

دفتر ترجمه رسمی در تبریز با شماره ثبت دفتر ترجمه رسمی شماره 788 قوه قضاییه به عنوان یکی از اولین دفاتر ترجمه چندزبانه مفتخر است خدمات ترجمه به زبان انگلیسی و  ترکی استانبولی, دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی را با بالاترین دقت و کیفیت و با استانداردی در سطح جهانی به هم میهنان عزیز در سراسر ایران و جهان ارائه کند.

با توجه به مراودات روزافزون شرکت های تجاری و بازرگانی با کشور ترکیه نیاز روزافزون به مترجمان ترکی استانبولی در سطح کشور مشاهده می شود لذا مدیریت دارالترجمه رسمی نوید تمامی تلاش خود را برای گردآوری کادری مجرب و متخصص برای برآورده کردن نیاز تجار و بازرگانان عزیز و هم چنین هم میهنان عزیز در این راستا صورت داده است.

یکی از سیاست های اصلی مدیریت دارالترجمه رسمی ترکی در تبریز همواره ایجاد ارتباط مستمر با شرکت ها و سازمان های معتبر در سطح کشور ایران و ترکیه جهت ارائه خدمات ترجمه و تسهیل روابط میان تجار و بازرگانان بوده است و امیدواریم بتوانیم هم چنان با ارائه خدمات با استاندارد جهانی پاسخگوی اطمینان تجار و بازرگانان گرامی باشیم.

 

 

 

در مورد ترجمه رسمی به علت حساسیت موضوع حتما بایستی اصل مدارک و اسناد به همراه کپی پاسپورت جهت درج صحیح اسامی ارایه گردد تا پروسه ترجمه به جریان بیفتد و یا امور تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه در تبریز صورت پذیرد. برای مهر و امضا شدن ترجمه ها و نیز انجام امور ترجمه رسمی حتما اصل مدارک باید ارایه گردد.

دارالترجمه رسمی تبریز شهریار واقع در تبریز، چهار راه آبرسان، جنب قنادی تشریفات، برج سفید ، طبقه 5، واحد D، ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی اسناد در تبریز،ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در تبریز، ترجمه رسمی قراردادها در تبریز و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه در تبریز ، از مترجمان باتجربه و خبره‌ای تشکیل شده است که سابقه‌ای طولانی در زمینه ترجمه و ویرایش متون مختلف عمومی و تخصصی دارند. ما در تلاشیم با ارائه خدمات حرفه‌ای و ممتاز، آغازگر فصلی تازه در خدمات ترجمه رسمی در تبریز باشیم.

نرخ دولتی ترجمه رسمی در تبریز: دفتر ترجمه رسمی شهریار در تبریز تابع نرخ دولتی جهت ترجمه اسناد و مدارک در تبریز می باشد.

مترجم رسمی در تبریز: مترجم رسمی مسئول دارالترجمه رسمی شهریار دکتر مهدی اسدزاده می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی ترجمه زبان انگلیسی بوده و دارای سوابق تدریس در خارج از ایران می باشند و آشنایی لازم جهت ترجمه صحیح اسناد و مدارک به زبان انگلیسی را دارا می باشند.

خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمي در تبریز شامل ترجمه رسمي مدارک و اخذ کليه تاييدات مربوط به ترجمه رسمي مدارک از ارگان ها و سازمان هاي مرتبط مي شود. کادر مجرب دارالترجمه رسمي آريان با تلاش مستمر ارائه اين خدمات را در کمترين زمان با مناسب ترين قيمت و بالاترين دقت و کيفيت در اختيار شما مشتريان عزيز قرار خواهد داد.

مديريت دارالترجمه رسمي آريان خود را متعهد به کسب رضايتمندي مشتريان عزيز مي داند و سياست هاي دارالترجمه آريان بر پايه اين اصل استوار شده است. همين سياست موجب شده است تا بسياري از شرکت هاي داخلي و خارجي، سازمان ها، ارگان ها، ادارات و نهادهاي داخلي و خارجي دارالترجمه رسمي آريان را براي انجام خدمات ترجمه رسمي مدارک خود انتخاب کنند.

دارالترجمه رسمی تبریز